AIREAS

AIREAS

Aireas, gönüllü ve mentorlerimizden Jean-Paul Close ve Marco van Lochem'in bir girişimidir. Her ikisi de teknik sektörde ulusal ve uluslararası iş deneyimine sahiptir. Amaçları yaşanabilir temiz ve sağlıklı bir şehir (Yarının Şehri) oluşumuna katkı sağlamaktır.

Bu amaçla gönüllülerden oluşan bir grup insanla çalışmalara başlayarak toplumsal farkındalığı arttırmayı hedeflemişlerdir. Bu gönüllülük çalışması sonucunda işbirliği sayesinde , kooperatif birliği olan AIREAS’ı oluştururdular. Bu çalışmada geleneksel bir çalışma yöntemi yoktu. Bütün çalışmalar gönüllülük üzerine yapılmaktadır.

Katılımcılar sürecin sürdürülebilmesi amacıyla bir araya gelerek fikirlerini belirtirler. Herkes bulunduğu bölgede gönüllü olarak projeye katılabilir ve görev almak isterse görev alabilir. Bu çalışmaların sonunda Yenilikçi Hava Ölçüm Sistemi (ILM) hayata geçirilmiştir.

Böylece gönüllülük çalışmalarıyla başlayan çalışmalar sonucunda AIREAS hükümetlere ve bilimsel kurullara çalışma sonuçlarıyla katkılar sağlamıştır. AIREAS girişimi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıda yer alan sayfamızı ziyaret ediniz.

https://aireas.com/en/home-en/