PASTORELLA

PASTORELLA

Pastorella Dünyayı Saran Salgın Sürecinde Kuruldu. Doğal Ortamda Ekolojik Tarım Çalışmaları Yapmaktayız. Bulunduğumuz Ortamda Oluşturulan Atölyeler Sayesinde Yetişkin Ve Çocuklara Çeşitli Etkinlikler Yapılmaktadır.

Bu Amaçla Hazırlanan Mutfak Sayesinde Yetiştirilen Ürünler Ile Çeşitli Yiyecekler Hazırlanmaktadır. Böylece Burası Bir Buluşma Noktası Haline Gelmiştir. Ayrıca Yetiştirdiğimiz Organik Meyveleri Sıkarak Onlardan Elde Ettiğimiz Meyve Sularını Işbirliği Yaptığımız Paydaşlarla Paylaşmaktayız.

İstekli Olan Herkesin Bu Alanları Kullanması Adına Planlamalar Yapılmaktadır. Bu Nedenle Hafta Sonları Ilgi Duyan Ya Da Yapmak Istediği Sosyal Ve Kültürel Çalışmalar Için Herkesi Burada Görmek Islemekteyiz. Bizler Doğal Çevre Ve Insani Ihtiyaçlarımızla Daha Uyumlu Ve Gelecek Için Sürdürülebilir Olan Yaşam Biçimlerine Katkıda Bulunacak Çalışmalar Yapmaktayız.

Sloganımız Tam Olarak "Burada-Şimdi" Ve "Yolumuza Çıkan" Diğer Her Şeyle Ilgili Pastorella, Sizlere Olanaklar Sunar. Ayrıca Işbirliği Yapabileceğimiz Ve Uzmanlıklarından Yararlanabileceğimiz Kişileri De Aramızda Görmekten Mutluluk Duymaktayız. Erasmus + Değişim Projeleri Ve Yarının Şehirleri Projeleri Ve Yerel Girişimciler Ve Okullar Gibi Çeşitli Ulusal Ve Uluslararası Kuruluşlarla Işbirliği Yapmaktayız. Değerini Kanıtlamış Çözümlerin Bizim Için Önemli Olduğuna Inanıyoruz.