News from BDT

Dünya Mutluluk Günü


"20 Mart Dünya Mutluluk Günü" programımız çok çeşitli ve mutluluğun çeşitli ortak yönlerini bir araya getiriyor. Eindhoven'daki saat dilimimiz CET'dir (Orta Avrupa Saati). Dünyadaki bölgenizle saat farkını görmek için aşağıdaki online katılım linkine bakabilirsiniz.

Online Katılım Linkihttps://zoom.us/j/4602515365?pwd=OFRtaEszZTFndWFBQ29RMHZWa2pYUT09 

Dil: İngilizce


Program

1. Oturum (10:00 - 11:00, CET) : Bu blok önce gündönümü olan ekinoksa adanmıştır.

2. Oturum (11:00 -12:00, CET) : Burada birlikte yaratma deneyimlerimizi ve paylaşılan bolluk için mevcut olan değerleri paylaşıyoruz. Katılımcılar ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika ve (Uzak) Doğu'dan olacak.

3. Oturum (13:00 - 15:00, CET) : Müzik bizlerle doğrudan sanatçılar tarafından paylaşıldı ve mutluluk ve birlikte yaratımla ilgili. Sanatçılar ayrıca bize kişisel mesajlar gönderiyor veya oturuma katılıyor. Dünyanın dört bir yanında insanları mutlu eden müzikler paylaşıldı.

4. Oturum(16:00 - 17:00, CET) : Earthbeat , Youth 4 Planet tarafından oluşturulan bir video mücadelesidirGençler bu zorluk, gelecekleri ve kendimize ve gezegensel çevremize dikkat etmenin önemi hakkında konuşmaya davet ediliyor.

5. Oturum (17:00 - 18:00, CET) : Burada mutlulukla birlikte yaratma deneyimlerimizi tekrarlıyoruz. Bu sefer saat dilimi değişimleri açısından farklı katılımcılarla. Fi Meksika, Güney ve Kuzey Amerika, Kanada katılabilir. Neyin ortaya çıktığına bakacağız ve aynı zamanda herkesin (kişi veya kurum) katılabileceği devam eden ve yeni ortak yaratım projelerini paylaşacağız.